Система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів

Інструкція для батьків (переглянути)

......................................................................................................................................................................................

УВАГА! Для отримання логіна  та пароля доступу до порталу АС "ІРЦ", директору закладу освіти необхідно звернутися до департаменту освіти і науки облдержадміністрації (відповідальна особа - Бокоч Наталія Михайлівна, тел: (0312)630269), подавши такий перелік даних: ОТГ, назва закладу освіти, ПІБ директора, тел., ел. пошта

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

В Україні запрацювала система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів

29 / Травень, 2019

З метою допомоги батькам, закладам освіти та керівникам інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в роботу запущено портал "Україна. Інклюзія. Система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів".

За допомогою порталу інклюзивної освіти батьки можуть:

• подати заяву до інклюзивно-ресурсного центру, не виходячи з дому;

• отримати запрошення на проходження комплексного оцінювання (адреса, дата, час);

• зберігати заяву та висновок в електронному вигляді;

• організація проведення комплексної оцінки.

Первинний прийом батьків (одного з батьків) або законних представників дитини проводить психолог центру, який визначає час та дату проведення комплексної оцінки та встановлює наявність таких документів:

• документів, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;

• свідоцтва про народження дитини;
  • індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);
  • форми первинної облікової документації № 112/0 "Історія розвитку дитини", затвердженої МОЗ;

• у разі потреби - довідки від психіатра.

На порталі розміщені:

Для перегляду інструктивно-методичних матеріалів для директорів ІРЦ необхідно авторизуватись у системі за своїми логіном та паролем.

Довідково:

Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) - це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткові послуги та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Галузь: