Пробне ЗНО-2019

8 січня 2019 року в Україні почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Реєстрація проводиться на сайтах регіонального центру оцінювання якості освіти та триватиме до 31 січня.

Всі учасники пробного тестування отримають можливість ознайомитися з процедурою проведення ЗНО, виконати пробний тест, відпрацювати заповнення бланків, а також отримати правильні відповіді і результат тестування.

Тестування буде проводитися в два етапи: українська мова та література – 16 березня, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови – 23 березня.