для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Десятий день оздоровчого табору "Олімпія"

Дата: 10.06.2019 21:29
Кількість переглядів: 4

Десятий день табору пройшов рід гаслом «Олімпійський день». В першій половині дня діти активно змагались в комбінованих естафетах, демонструючи спритність, швидкість та витримку. В другій половині дня відбувся турнір першості табору з футболу, які провели гості із Сватова. Напружена гра тривала 2 години. 5 команд змагались, щоб потрапити у фінал.

За підсумками відбіркових ігор у фіналі, який пройде на наступний день, зустрінуться команди «Світанок» із Сватова та «Живчики» із Поляни. Вечір закінчився розважальною грою «Тhe best», у якій було визначено, хто все-таки кращий у таборі: хлопці чи дівчата?