Дев'ятий день оздоровчого табору "Олімпія"

Дата: 09.06.2019 20:56

Девятий день табору пройшов під гаслом «День індіанця». День розпочався захоплюючою квест-грою. Діти, розмалювавшись у бойові розкраски, кинулися в бій, щоб виконати всі завдання квесту та визволити свого вождя із полону. Після обіду всі діти табору провели час на місцевому стадіоні, де спостерігали за захопливою грою місцевого клубу ФК «Поляна» та разом з усіма раділи їхній перемозі.

Вечір закінчився неймовірними танцями у стилі «Гавайської вечірки». Учні власними силами, проявивши винахідливість та креативність, виготовили костюми для вечірки, підготували танці у гавайському стилі та активно взяли участь у конкурсах, які підготували організатори свята.