Восьмий день оздоровчого табору "Олімпія"

Дата: 08.06.2019 20:35

Восьмий , як і всі попередні дні, пройшов цікаво і насичено. У першій половині дня між загонами були проведені спортивно-розважальні заходи, які дали змогу діткам не тільки продемонструвати спритність, фізичні уміння та навички, але й створити атмосферу свята та заодно зміцнити  здоров’я. У другій половині дня відбувся вечір знайомтв, де брали участь виконавці та колективи закладів освіти Полянської громади та гості зі Сватова.

Репертуар юних артистів був найрізноманітніший: пісні про школу і літо, патріотичні танці, сучасний реп та неймовірна музика гітаристів. Усі номери відзначалися оригінальністю й неповторністю. Юні артисти з хвилюючою щирістю демонстрували свою любов до пісні, до танцю, до художнього слова. Глядачі із захватом аплодували кожному учасникові виступу.