Успіхи учнів нашої громади на обласному етапі екологічних конкурсів

Дата: 20.04.2021 17:00

За підсумками проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" Грамотою від Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді було нагороджено колектив "Дивосвіт" Голубинської гімназії, який посів ІІІ місце, та їхнього керівника Рипкович Людмилю Михайлівну. Також грамотами за активну участь був нагороджений колектив "Крок" Сусківської гімназії та їхній керівник  Талап Тетяна Василівна. Також за підсумками проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Зоологічна галерея" Подякою від Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді була нагороджена учениця Пасіцької гімназії Міндей Вікторія. Вітаємо усіх з успіхами і бажаємо ще більше перемог!