Дата: 14.10.2021 19:28

13 жовтня 2021 року учні 8-9 класів Полянського ліцею та Голубинської гімназіі у супроводі класних керівників були запрошені на плановий день відкритих дверей у Свалявське відділення  поліції.  Інспектор ювенальної превенції Мукачівського районного управління ГУНП в Закарпатській області Горнодь В. Ю.  та поліцейський офіцер громади СВГ ВП Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області Віктор Цівкач  провели екскурсію  приміщеннями установи,  розповіли про роботу поліцейського та ознайомили із засобами захисту. Правоохоронці також провели профілактичну бесіду  щодо правопорушень  та булінгу, у ході якої підліткам надали інформацію про види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення.
Дітям наголосили на тому, що потрібно вести правослухняний спосіб життя та дотримуватись правових і соціальних норм.
Подібні заходи викликають у неповнолітніх зацікавленість в питаннях правового характеру, підвищують рівень правової освіти, а також допомагають подолати внутрішні бар’єри, що перешкоджають формуванню особистості. Відділ освіти та заклади освіти Полянської сільської ради дякують правоохоронцям  за співпрацю.