Екскурсія у військову частину

Дата: 13.10.2021 13:41

З метою належного відзначення Дня захисників та захисниць України та національно-патріотичного виховання учнівської молоді, учні 10-11 класів закладів освіти Полянської сільської ради відвідали військову частину А 1556 м.Мукачево. Дана екскурсія була організована начальником другого відділу Мукачівського районного територіального центру комплектування та  соціальної підтримки О.Гаєвим. Учні мали змогу ознайомитись з об’єктами військової частини, збудованої відповідно до європейських стандартів, зокрема сучасними житловими приміщеннями-казармами, спортзалом, спортивними майданчиками,клубом,  їдальнею та харчоблоком. Крім того, мали змогу приміряти на себе захисне спорядження  військового, спробувати себе на спортивних знаряддях сучасного спортивного залу та ознайомитись з автоматом АК-74. Екскурсія була цікавою, насиченою, наповненою нових вражень та сприяла формуванню мотивації до служби у Збройних Силах України.

Відділ освіти та заклади освіти Полянської сільської ради дякують Олександру Гайовому за особливий внесок в активізацію військово-патріотичного виховання нашої молоді.