Торгівля людьми - глобальне явище

Дата: 12.10.2021 16:27

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі, є торгівля людьми. Це явище порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство.

З метою підвищення обізнаності учнівської молоді  про торгівлю людьми, 12 жовтня 2021 року психологами та педагогами закладів освіти Полянської сільської ради для учнів 9-11 класів  було проведено просвітницькі лекції. Психологи ознайомили учнів зі статистичними даними Міністерства соціальної політики та фактами щодо торгівлі людьми за 2020 рік, наголосили, що небезпеку видно не одразу, а привабливі пропозиції з працевлаштування можуть виявитися пасткою торгівців людьми. Також педагоги попросили учнів ознайомити з почутою інформацією батьків та близьких осіб.