Бабин Яр - символ Голокосту в Україні

Дата: 07.10.2021 14:53

Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції та айнзанцгрупи. Жертвами нацистів стали євреї, роми, радянські військовополонені,  пацієнти київської психіатричної лікарні, в’язні Сирецького табору та загалом усі ті, кого гітлерівці вважали своїми ворогами.  Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

З метою збереження пам'яті про жертв нацистського терору в Бабиному Яру та нагадування про цей жахливий злочин майбутнім поколінням,  у закладах освіти Полянської сільської ради були проведені історичні години, години пам'яті, лекторії та організовано перегляд документальних фільмів на дану тематику для учнів старших класів