Екскурсія у Верховну Раду

Дата: 05.10.2021 20:36

Народний депутат Верховної Ради України Михайло Лаба разом з обласним осередком Політичної партії "Слуга народу" організував безкоштовну екскурсію в Київ для дітей Закарпаття. Серед тих щасливчиків був учень 11 класу Полянського ліцею Шимон Артем.

Школярі мали змогу відвідати національний музей «Чорнобиль», прогулятися провулком Хорива, вулицею Петра Сагайдачного, Володимирським узвозом до Верховної Ради України.Також юні закарпатці відвідали Маріїнський парк та Кабінет Міністрів України. Крім того, на дітей чекала ще прогулянка по вулиці Банковій до Офісу Президента та будинку Городецького (з Химерами). На закінчення екскурсії діти відвідали пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз.

За матеріалами сайту https://mukachevo.rayon.in.ua