Відзначення у 2021 році Дня пам’яті захисників України

Дата: 30.08.2021 10:37

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації 18.06.2021№ 597 «Про заходи з відзначення у 2021 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві, у закладах освіти та культури було облаштовано куточки на дану тематику, створено на базі шкільних та сільських бібліотек книжкові виставки, виставки творів мистецтва та документалістики, працівники культури взяли участь  у всеукраїнській акції пам’яті «Сонях», а о 10:00 усі учасники заходів долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.