Засідання колегії відділу освіти

29 серпня 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось  підсумкове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради, на якому було підведено підсумки роботи освітньої галузі за 2018-2019 навчальний рік та визначено завдання на 2019-2020 навчальний рік.

Керівники закладів освіти поділились досвідом роботи щодо впровадження моніторингових досліджень якості освіти в освітній процес, підвели підсумки організації інклюзивної форми навчання у 2018/2019н.р. та намітили основні завдання на 2019/2020н.р.