І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова школа» в Полянській ОТГ

Дата: 14.11.2019 16:35

14 листопада 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова школа», який був організований та проведений відділом освіти Полянської сільської ради. Змагалися  троє учителів початкових класів:

• Ребриш Тетяна Григорівна, учитель початкових класів Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,
  • Ксенич Дарина Мирославівна, учитель початкових класів Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,
  • Сегеді Людмила Василівна, учитель початкових класів Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Випробування цьогорічного конкурсу (методичний експромт, практична робота, тестування, урок) підтвердили те, що замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, уміти з ними поводитися, а не лише захоплюватися. Зокрема, проведення методичного експромту продемонструвало розуміння конкурсантами нових ідей, теорій, показало відповідність вибраної ними теми вимогам шкільної програми і стало цікавим для журі та всіх учасників конкурсу, не менш цікавим виявилося вирішення педагогічних задач, яке показало, що вчителі вміють оперативно знаходити шляхи виходу з різних проблемних ситуацій та добре розуміються в чинниках, які можуть спровокувати конфлікти. Тестування показало, що вчителі компетентні в методиці початкового навчання, дидактиці та віковій психології, а конкурсне випробування «Урок» виявив високий рівень теоретичної та методичної підготовленості, володіння методикою викладання предметів початкової школи, тобто, за В.Сухомлинським, стало «дзеркалом загальної педагогічної культури вчителя, мірилом його інтелектуального багатства, показником його культури, ерудиції».

За підсумками журі переможцем І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2020» визначено  Ребриш Тетяну Григорівну, яка буде брати участь у ІІ (регіональному) турі і, маємо надію, гідно представить себе і школу, в якій працює.

А.Гаврилюк