ІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2020»

Дата: 12.03.2020 16:30

На базі Полянської сільської бібліотеки за підтримки відділу освіти Полянської сільської ради та під чітким координуванням завідуючої Смирнової М.Г. відбувся ІІ (в ОТГ) етап конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2020", у якому взяли участь 11 учасників-переможців І етапу з восьми бібліотек Полянської сільської ради. Усі дітки гідно представили свої бібліотеки, показали гідні ерудицію та знання. За рішенням журі конкурсу переможцем визначено ученицю 7 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Стегуру Сабіну, лауреатом визначено П'ятак Тетяну, ученицю 7 класу Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Дівчкатка були нагороджені грамотою та дипломом відповідно.Бажаємо успіху Стегурі Сабіні, бо ж саме вона буде представляти нашу громаду на обласному етапі.

Гаврилюк А.