День української писемності і мови

Сьогодні, 8 листопада 2019 року, у переддень Дня української мови та  писемності, у закладах освіти Полянської сільської ради відбувся ряд заходів з відзначення цього вагомого дня: урочисті лінійки, виховні години, презентації і, звичайно, радіодиктант, в якому взяли участь усі бажаючі. Усі заходи були спрямовані на підтримку української мови та її престижу, виховування шани до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традицій та національних джерел.

ХХ Міжнародний конкурс ім.П.Яцика буде проведено традиційно – 9 листопада. Саме в цей день юні знавці української мови пройдуть випробування на міцність теоретичних знань і практичних умінь із курсу сучасної української мови.

А.Гаврилюк