Пісенні дарунки для жінок Полянської ОТГ

Дата: 11.03.2020 16:21

З приходом перших весняних днів ми, Жінки, чекаємо на свято, адже Весна і Жінка - це слова синоніми, так як і Весна, і  Жінка  - це одвічна загадка природи. Як у кожній квітці, так і в кожній жінці є своя чарівність, привабливість, неповторність. І саме для  найчарівнішої половини людства свою любов і повагу дарували аматори сцени закладів освіти Полянської сільської ради та народний колектив «Гутніцькі вечірки». Пісенні дарунки звучали в цей день по-особливому і кожен сприймав їх  по-своєму.

З побажаннями злагоди, любові та добра звернувся до найпрекраснішої половини людства заступник Полянського сільського голови В.В.Зварич, який наголосив, що саме енергія, відповідальність, активна життєва позиція Жінки несуть у світ злагоду, добро і любов.

"Тож, нехай кожна жінка почуває себе королевою кожен день", - підсумував начальник відділу освіти П.І.Лізанець і додав: "Чоловіки, даруйте квіти не тільки на свято - завжди любіть та оберігайте жінок, бо вони цього варті".

Гаврилюк А.