Перемога на ХVІІ-ому обласному конкурсі українського художнього слова імені Івана Ірлявського "Моя весна"

28 травня 2019 року в селищі Середнє відбувся ХVІІ-ий обласний конкурс українського художнього слова імені Івана Ірлявського "Моя весна". Сюди з'їхалися талановиті діти та молодь з різних куточків Закарпаття, аби представити найкращі зразки вітчизняного письменства, твори закарпатських класиків та сучасників, а також – власні літературні спроби.

Чимало талановитих учасників продемонстрували високий рівень володіння художнім словом і в жанрі поезії, і в жанрі прози. Не підвела і представниця Полянської ОТГ -  читач-декламатор Пехньо Габріела, учениця Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Гаврилюк А.) , яка  за рішенням компетентного журі на чолі з головою Закарпатської організації Національної спілки письменників України, заслуженим працівником культури України Василем Густі, була визначена серед переможців, за що нагороджена дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком – книгами. На завершення свята художньої словесності Василь Густі привітав усіх учасників із достойним виступом та побажав їм нових творчих звершень.

(Гаврилюк А.)