У закладах культури Полянської ОТГ відбулись святкування з нагоди зустрічі Нового 2020 року

Традиційно 29 грудня у всіх закладах культури Полянської сільської ради відбулись новорічні вечори. У кожен клуб завітали Полянський сільський голова, старости, начальник відділу освіти та виконавчий комітет Полянської сільської ради.

Вони привітали присутніх із Новим роком та Різдвом Христовим, побажали міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку, благополуччя, гарного настрою, любові, гармонії та удачі, а діткам вручили новорічні подарунки. Колективи закладів виступали у різних жанрах: хореографія, естрадний вокал, театралізоване дійство. Звучали новорічні пісні та різдвяні колядки. Глядачі отримали святковий настрій та чудові враження.