Зимовий відпочинок Діток Полянської ОТГ

Дата: 22.01.2019 15:55

Катання на тюбінгах  в Dream Park «Ведмежа» с.Поляна

Різдвяні свята – це дива та сюрпризи, добрі справи!  І вони потрібні кожному, особливо діткам. Тому в рамках реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація», з метою формування серед учнівської молоді навичок оздоровчо-рухової активності та здорового способу життя в Полянській ОТГ для учнів усіх закладів освіти було організовано тригодинне безкоштовне катання на тюбінгах з елементами змагань в Dream Park «Ведмежа», що знаходиться в однойменному урочищі с.Поляна Свалявського району. Таке диво-сюрприз було організоване управляючим гірськолижного комплексу «Ведмежа» Денисом Янченковим спільно з греко-католицьким священиком с.Поляна о.Юрієм. У цьому заході взяло участь близько 100 школярів. Учні отримали масу вражень та позитиву! А ще відчули такий драйв, заряд  та вибух емоцій, що цей відпочинок запам'ятається їм на все життя.

Побільшало б добрих людей, які роблять канікули для наших діток незабутніми! (Гаврилюк А.)