Dream Park „Ведмежа” продовжує добрі традиції

Dream Park „Ведмежа”, що знаходиться в однойменному урочищі с. Поляна Свалявського району, в черговий раз запросив учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів на безкоштовне катання на тюбінгах. 28 лютого щасливчиками стали учні 6-А класу (класний керівник Шпонтак І.Й.). Для діток було організовано двогодинне безкоштовне катання. Учні отримали чимало нових вражень та позитиву! А ще відчули такий драйв, заряд  та вибух емоцій, що цей відпочинок запам'ятається їм на все життя. Висловлюємо велику подяку працівникам ГК„Ведмежа” від імені учителів, діток та їхніх батьків.

Гаврилюк