ІІ (в ОТГ) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

24 листопада на базі Полянської ЗОШ IIII ст. проходить ІІ (в ОТГ) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Петро Яцик задумав цей конкурс, як ефективний засіб підняття престижу державної мови. Він наголошував: «Ми не проти жодної мови. Ми тільки закликаємо самі себе, українців, усіх, хто живе в Україні, знати українську мову».

Конкурс недаремно називається Міжнародним, оскільки проходить паралельно у 30-ти країнах світу. Участь у ньому беруть як українці, так і особи інших національностей, які знають українську мову.

Переможці ІІ (в ОТГ) етапу візьмуть участь в ІІІ (обласному), який відбудеться 1 грудня в м.Ужгород. Бажаємо успіхів!