Вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З метою вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у закладах освіти Полянської сільської ради у грудні 2019 року проведено ряд заходів: організовано загальношкільні лінійки «Мій біль - Чорнобиль», на яких було вшановано пам’ять героїв Чорнобиля хвилиною мовчання; організовано виставки дитячих робіт «Чорнобиль – довгий слід трагедії»; проведено уроки пам’яті «Твій біль, Україно, - Чорнобиль», круглі столи, години спілкування за участю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У шкільних та сільських бібліотеках організовано тематичні виставки художньої та історичної літератури, експозицій з архівних фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події Чорнобильської трагедії.

Гаврилюк А.