Шкільна волейбольна ліга області - 2019

Дата: 25.02.2019 15:33

23 лютого 2019 року в спортивному комплексі «Юність»в  м. Ужгород відбулася першість області з волейболу серед юнаків 2002 року народження і молодші загальноосвітніх навчальних закладів (ШВЛО-2019). У цих змаганнях отримали право виступати юнаки Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які зайняли перше місце у зональних змаганнях, що проходили у м. Свалява 26-27 січня 2019 року.

У чвертьфіналі з рахунком 2:0  юнаки Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів виграли зустріч від ровесників з Хустщини, а у півфіналі програли з рахунком 0:2 від волейболістів із Ужгородщини.

У боротьбі за третє місце наші волейболісти виграли від ровесників з Березниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Свалявського району з рахунком 2:0.

Вітаємо юних волейболістів Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з третім місцем у шкільній волейбольній лізі області – 2019 (Лізанець П.).