Спортивна перемога наших волейболістів у районних змаганнях з волейболу

Дата: 12.12.2019 15:30

11-12 грудня  у спортивному залі Свалявського технічного коледжу відбулися районні  змагання з волейболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Свалявського району, участь в яких взяли  команди дівчат та юнаків Полянської ОТГ.

Гідно змагаючись, показуючи відмінну злагодженість у своїх діях, команди дівчат закладів освіти Полянської громади показали найкращі результати, розділивши між собою перше та друге місця:

• Команда дівчат Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 місце
  • Команда дівчат Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 місце

Цікаву гру та напружену боротьбу продемонстрували  і наші юнаки. Ціною максимальних зусиль, майстерністю та міцними нервами вони стали найкращими і заслужено посіли перше та друге місця:

• Команда хлопців Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 місце
  • Команда хлопців Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 місце

Щиро вітаємо наших переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому та крокувати вперед до нових рекордів!