Цифрове фортепіано - нові можливості для вихованців Полянської ДШМ

14 жовтня – особлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Саме цій даті й було приурочено святковий концерт, який підготували вихованці дитячої школи мистецтв. Присутні в залі мали змогу насолодитися виступами юних вокалістів та музикантів, а ті в свою чергу були винагороджені цінними подарунками від Полянської сільської ради – цифровим фортепіано Yamaha та активною акустичною системою.

Маємо надію, що новий інструмент допоможе вихованцям Полянської ДШМ здобути нові нагороди.