День Цивільного захисту в Голубинській гімназії

Дата: 23.04.2021 14:52

Сьогодні, 23.04.2021 року, в Голубинській гімназії з метою підготовки учнів та працівників закладу з питань цивільної оборони був проведений День Цивільного захисту. На цей захід були запрошені інспектори ДПРЧ 9 м.Свалява: інспектор ЗЗПНС Юрій Машіка, начальник караула Продан Всеволод, пожежний рятувальник Мотринець Валерій Вони ознайомили учнів з роботою пожежної служби, комплектацією пожежної машини та надали можливість учням випробувати практично засоби пожежогасіння. Також були присутні поліцейські СРПП - сержант поліції Микульця Ю. М., інспектор СРПП - старший лейтенант поліції Продан В.  та поліцейський офіцер Полянської ТГ Заводунов Я.С.