Відділ освіти, молоді та спорту , у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області

Відкриті уроки як засіб поширення інноваційного досвіду

         Відкриті уроки, як один із засобів поширення інноваційного досвіду, займають особливе місце в удосконаленні освітнього процесу та підвищенні педагогічної майстерності працівників закладів освіти Полянської сільської ради. Адже урок – це не лише 45 хвилин спілкування з учнями, а все життя, покладене на ниву праці. 

 26 лютого 2020 року у Плосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись три відкриті уроки, на яких досвідчені педагоги Козар Тетяна Михайлівна, Гудачок Наталія Георгіївна та Шипович Юрій Юрійович продемонстрували колегам свій інноваційний досвід з реалізації методичних ідей та застосування методичних прийомів і методів навчання. Кожен з уроків був ефективним, результативним та цікавим для учнів. Він став вагомим внеском у формування їхньої розумової й моральної культури та розвиток ключових і предметних компетентностей. Крім того, було виконане основне його завдання - розвиток творчого потенціалу кожного учня: учителі, як справжні майстри своєї справи, підтримували неординарні думки, судження, розвивали і плекали індивідуальне, самобутнє, тим самим підкреслюючи, що кожна дитина у нашій громаді обдарована і талановита.

Гаврилюк А.

 « повернутися до списку новин