Відкриті уроки як засіб поширення інноваційного досвіду

Відкриті уроки, як один із засобів поширення інноваційного досвіду, займають особливе місце в удосконаленні освітнього процесу та підвищенні педагогічної майстерності працівників закладів освіти Полянської сільської ради. Адже урок – це не лише 45 хвилин спілкування з учнями, а все життя, покладене на ниву праці.

26 лютого 2020 року у Плосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись три відкриті уроки, на яких досвідчені педагоги Козар Тетяна Михайлівна, Гудачок Наталія Георгіївна та Шипович Юрій Юрійович продемонстрували колегам свій інноваційний досвід з реалізації методичних ідей та застосування методичних прийомів і методів навчання. Кожен з уроків був ефективним, результативним та цікавим для учнів. Він став вагомим внеском у формування їхньої розумової й моральної культури та розвиток ключових і предметних компетентностей. Крім того, було виконане основне його завдання - розвиток творчого потенціалу кожного учня: учителі, як справжні майстри своєї справи, підтримували неординарні думки, судження, розвивали і плекали індивідуальне, самобутнє, тим самим підкреслюючи, що кожна дитина у нашій громаді обдарована і талановита.

Гаврилюк А.