для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Останній дзвоник у закладах освіти Полянської сільської ради

Дата: 27.05.2021 14:44
Кількість переглядів: 3

27 травня 2021 року в усіх закладах освіти Полянської сільської ради пролунав Останній дзвоник. Веселе і водночас сумне свято у кожному закладі освіти Полянської сільської ради було проведено з дотриманням усіх епідеміологічних заходів. Традиційно свято розпочалося із урочистого виконання гімну України. А далі школярі, їхні батьки та вчителі приймали слова вітань від керівників шкіл, педагогів. Вони бажали їм мудрих рішень і дій, удачі, впевненості у собі, віри в те, що попереду – все найкраще і тільки те, що можна здолати, а випускникам радили, аби вища освіта для них стала не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування та самореалізації.