Оздоровлення дітей за кошти обласного бюджету

Багатьом діткам Полянської громади добре відома ,,Арніка”, де за два роки належним оздоровленням і відпочинком було охоплено 35 учнів. Цього року нашим діткам надано можливість  оздоровитись у  філії ,,Едельвейс”, у якій планується за кошти обласного бюджету оздоровити понад 1600 дітей соціально незахищеної категорії, відмінників навчання, обдарованих і талановитих дітей та лідерів учнівського самоврядування нашої області. Для наших 30 дітей, які перебуватимуть на відпочинку в цьому оздоровчому таборі протягом 14 - ти днів,  буде організовано  освітній  процес  на  базі  Ракошинської  загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради та Зняцівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради. Крім того, будуть організовані екскурсійні поїздки з відвіданням визначних пам’яток природи,  історії,  культури  Закарпаття.

Доброго відпочинку вам, дітки!

Гаврилюк