День людей похилого віку

В Україні проживає біля 2 мільйонів одиноких людей. Така вже їхня доля - залишатися у чотирьох стінах сам-на-сам зі своїми проблемами, хворобами. Знали б ви, як вони чекають,  щоб хто-небудь завітав до них! Дивлячись на нас, молодих, вони радіють, що ми їхнє продовження, і водночас сумують через те, що ми часто забуваємо про них, обминаємо їх. Вони не просять у нас чогось незвичайного, вони хочуть тільки нашої уваги, а інколи допомоги. Тому у нашій Полянській громаді волонтерські загони закладів освіти щорічно протягом вересня-жовтня під гаслом «Хто про старших дбає, той гідною людиною зростає» організовують акцію «Милосердя», у рамках якої відвідують одиноких та стареньких, надають їм допомогу по господарству, приносять продукти харчування… Ось і все, що треба зробити для того, щоб оте все народне милосердя, що здавна було властиве нашому народові, зберегти навіки. Просто треба менше говорити про добро, а просто проявляти милосердя до тих, хто потребує підтримки.

Гаврилюк А.