23 листопада 2018 року пройшов відкритий обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик»

Дата: 23.11.2018 16:55

23 листопада 2018 року на базі КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради за підтримки Українського культурного фонду пройшов підсумковий захід проекту «Гра вчить жити і творити»– відкритий обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик».

У ньому взяли участь 14 творчих команд із дев’яти районів, які представили на розсуд п’яти сотень глядачів найрізноманітніші сюжетно-ігрові програми.  В номінації «За використання народних мотивів» перемогу здобув народний аматорський фольклорний колектив «Гутніцькі вечірки» клубу Родникова Гута Полянської ОТГ Свалявського району (керівник Неля  Лізанець) за сюжетно-ігрову програму «Чаклунськы бавкы».