ІІ етап обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

Дата: 01.04.2021 14:02

З метою активізації виховної роботи серед учнівської молоді, виявлення літературних здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління, з 26 березня по 02 квітня 2021 року був проведений ІІ етап обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» серед учнів 5-11 класів закладів освіти Полянської сільської ради, в якому взяли участь переможці І етапу (4 роботи  в  номінації «Лист», 5 робіт в номінації «Вірш», 7 робіт в номінації «Малюнок»). Усі роботи відзначались оригінальністю та неповторним баченням теми. Конкурсанти за допомогою фарб та текстових творів змалювали велику любов та повагу до своєї матері, безмежну вдячність за турботу та недоспані ночі. У кожній із робіт простежувалась головна думка: мама – це найсвятіше, що є в нашому житті. Результати рішення журі ІІ етапу будуть висвітлені у наказі. Бажаємо переможцям успіху в обласному етапі кронкурсу! А поки представляємо вашій увазі роботи конкурсантів у номінації "Малюнок":