День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 2020 році

Дата: 16.12.2020 13:41

У закладах освіти Полянської сільської ради згідно розроблених Планів заходів, із врахуванням протиепідемічних заходів у грудні 2020 року до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проведено загальношкільні лінійки «Мій біль - Чорнобиль» з хвилиною мовчання пам’яті героям Чорнобиля; організовано виставку дитячих робіт «Чорнобиль-скорбота пам’яті людської»; проведено години спілкування «Вони собою людство заступили», уроки пам’яті «Твій біль, Україно, - Чорнобиль», віртуальну подорож до національного музею „Чорнобиль” в м.Києві та перегляд відеофільмів  «Чорнобиль. Голоси», «Вони бачили смерть в обличчя».

У шкільних та сільських бібліотеках організовано тематичні виставки художньої та історичної літератури, експозицій з архівних фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події Чорнобильської трагедії.

Гаврилюк