Виставка-конкурс "Воскресни, писанко!"

Дата: 16.04.2019 13:33

Мудрі представники старшого покоління кажуть: “У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки”. І справді, тільки велика любов може творити  такі дива гармонії та уяви, які  побачили на свої очі відвідувачі виставки-конкурсу "Воскресни, писанко!", яка проходила з 12 по 16 квітня 2019 року в актовому залі Полянської сільської ради.

До участі в ній були залучені  діти та дорослі усіх закладів освіти Полянської сільської ради. Представлені колективні та індивідуальні роботи були виконані в різних техніках виконання:  традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка), ,,Дряпанка”, ,,Мальованка’’, ,,Зернівка’’,  писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг, декупаж, що дало можливість наблизитися до відповідності регіональним традиціям щодо розпису, орнаменту, кольористики, уміння за допомогою знаків-символів розкрити тему. Особливо вразили своїм високим художнім рівнем та  творчою фантазією учасників, невичерпною імпровізацією та оригінальністю композиційні роботи. Словами не передати… Перегляньте - переконаєтесь. (Гаврилюк А.)