для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Небесна сотня. Дебальцеве. Пам'ятаємо...

Дата: 19.02.2021 13:24
Кількість переглядів: 5

З метою належного вшанування Героїв Небесної Сотні, значення масових акцій громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді-лютому 2014 року, військовослужбовців, які брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму в період 2014-2015 років, у закладах освіти та культури були організовані тематичні заходи, які  проводились з дотриманням вимог постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».