Новорічні ранки у закладах освіти Полянської ОТГ

Дата: 28.12.2019 12:14

Новорічне свято – це не тільки одне з небагатьох свят, що об’єднує все людство, це ще й довгоочікувана казка для усіх дітей.

27 грудня 2019 року зимова казка завітала і до учнів усіх закладів освіти Полянської сільської ради. Діти ретельно підготувалися до свята:  сніжинки, зима, фея, ведмедик, лисичка, зайчик  – ось неповний перелік новорічних персонажів, що подарували феєричний настрій усім присутнім. Усім було дуже весело і цікаво. Діти грали, танцювали і розповідали вірші та отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій. Ще більшої яскравості набуло Новорічне свято, коли до дітей із солодкими подарунками від Івана Івановича Дрогобецького завітав Дід Мороз! Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!

Гаврилюк А.