І етап обласного конкурсу "Захисники України: історія та сьогодення"

З 15 по 30 жовтня 2020 року  у закладах освіти Полянської сільської ради був проведений І (шкільний) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему "Захисники України: історія та сьогодення" серед учнів 5-10 класів, в якому взяло участь 65 учнів закладів загальної середньої освіти. Журі ІІ етапу проаналізувало роботи переможців І етапу (4 роботи у номінації «Лист», 2 роботи у номінації «Вірш», 4 роботи у номінації «Малюнок», 1 роботу в номінації «Фоторобота») та визначило переможців. Їхні роботи будуть надіслані на ІІІ (обласний) етап. Тож, бажаємо вам, дітки, успіху.