Чергова перемога учнів Полянської ЗОШ в екологічному конкурсі

Дата: 15.04.2020 11:48

Відділом екології та природоохоронної роботи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено обласний етап XIII Міжнародного екологічного  конкурсу на тему „Метелики – німий шедевр природи”.

На обласний етап було представлено понад 150 робіт із 7 районів Закарпатської області. Ручні вироби, художні праці та фотоматеріали учасників Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів вирізнялися творчою неповторністю та відповідали темі конкурсу.

На підставі рішення журі (протокол від 28.02.2020 року) переможцями обласного етапу XIII Міжнародного екологічного  конкурсу на тему „Метелики – німий шедевр природи” визначено таких учнів закладу  в таких номінаціях:

Номінація: „Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би”:

Попович Нікіту, 9 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів (Ребриш Т. Г.);

Реслер Глеба, 9 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів (Ребриш Т. Г.).

Номінація: „Одягнена метеликом”:

Полодюк Анну, 11 років,  Полянська ЗОШ I-III ступенів (Бочко М.В.);

Онищук Ірину, 13 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів (Желізняк Л.Д.);

Номінація: „Екологічна сумка з мотивом метелика”:

Полодюк Анну, 11 років,  Полянська ЗОШ I-III ступенів (Бочко М.В.);

Номінація: „Танок метелика над весняною лукою”:

Попович Нікіту, 9 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів(Ребриш Т. Г.);

Мейсар Юліанну, 7 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів (Цімболинець Д.В.);

Номінація: „Метелик – ефемерна краса”:

Колбаску Таїсію, 13 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів(Желізняк Л.Д.);

Остапюк Евеліну, 13 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів(Желізняк Л.Д.);

Кобулей Христину, 11 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів(Желізняк Л.Д.);

Бочко Анастасію, 13 років, Полянська ЗОШ I-III ступенів(Желізняк Л.Д.).

Вищевказані  конкурсні роботи були надіслані до НЕНЦ м. Київ. Заключний етап Конкурсу проводився у співпраці з Департаментом охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету.

Згідно з умовами проведення Конкурсу в ньому взяли участь учні І-VІIІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку з усіх областей України та міста Києва.

На підставі висновків журі Національного етапу конкурсу переможцями, які посіли ІІІ місце (80 балів) Національного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи» та будуть нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, визначено таких учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів у таких номінаціях:

Номінація 1 «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би»-вірш. Реслер Гліб, 9 років, учень 4 класу Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області. Керівник: Ребриш Тетяна Григорівна.

Номінація 2«Одягнена метеликом» - ручні вироби: прикраси або аксесуари

Оніщук Ірина, 13 років, учениця 8 класу Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області. Керівник: Желізняк Людмила Дезидерівна.

Номінація 7 «Метелик – ефемерна краса» - фотографія

Кобулей Христина, 11 років, учениця 6 класу Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області. Керівник: Желізняк Людмила Дезидерівна.

Вітаємо з перемогою!

Гаврилюк А.