Оздоровчий табір «Олімпія» продовжує свою роботу

В с. Поляна продовжує свою роботу оздоровчий табір «Олімпія» для учнів Полянської ОТГ та м. Сватова. Ці дні червня запам’ятаються дітям спортивно-розважальними іграми, конкурсами, насиченою пізнавальною, яскравою та цікавою програмою, дискотекою, вечорами на березі річки, біля вогнища, де вони  отримали масу вражень і позитиву.

Азарт та спортивна боротьба панують на всіх спортивних майданчиках. Також були організовані екскурсії на природу,  турбазу « Воєводино», де діти милувалися красою нашого краю, робили селфі і фото на пам’ять.

Оздоровлення насичене приємними враженнями, радощами, хвилюваннями та новими знайомствами.