Дата: 26.11.2020 11:22

З 21 листопада у закладах освіти та культури Полянської сільської ради проводились заходи до Дня Гідності та Свободи, зокрема у с.Павлово зав. клубом Семенихіна Василина провела з дітками годину спілкування на тему "Ми разом, ми сильні", зав.бібліотекою Смирнова Мар'яна провела годину історичної правди "Пам'ять людська не забуде навік" та виставку періодичної літератури на дану тематику.

У закладах освіти відбулись засідання учкомів на тему «Небесна сотня. Герої не вмирають» , тематичні виставки, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні, у шкільних бібліотеках, одини спілкування, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції гідності на теми: «Герої  нашого часу», «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні», «Небесній Сотні шана й молитви», тематичні лінійки, присвячені подіям Революції Гідності та подвигу Героїв Небесної Сотні, нформаційні години на теми «День гідності і Свободи України», «Життя, закарбоване у вічності», пізнавальні бесіди «Україна – територія гідності та свободи», відкриті виховні години «Героям Небесної Сотні присвячується…» та перегляд та обговорення документального фільму «Палаюча зима: боротьба України за свободу».

Гаврилюк