Відзначення Дня Соборності України

22 січня українці відзначають 101-у річницю від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Саме в цей день, 22 січня 1918 року, IV Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність УНР.

Роком пізніше, 22 січня 1919-го, у Києві на Софійській площі був оприлюднений Універсал Директорії Української Народної Республіки – Акт Злуки про об'єднання українських земель в єдину Україну.

Сьогодні День Соборності України символізує єдність України та багатьох поколінь українців, які виборювали Соборність і Незалежність нашої держави.