День української писемності і мови

Сьогодні, 9 листопада 2020 року, у  День української мови та  писемності, у закладах освіти Полянської сільської ради відбувся ряд заходів з відзначення цього вагомого дня: урочисті лінійки, виховні години, презентації і, звичайно, радіодиктант, в якому взяли участь учні 9-11 класів.

Усі заходи були спрямовані на підтримку української мови, її престижу. Також було проведено І (шкільний) етап ХХІ  Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика. Саме в цей день юні знавці української мови пройшли випробування на міцність теоретичних знань і практичних умінь із курсу сучасної української мови.