В с. Бобовище на Мукачівщині розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

4 червня 2019 року в селі Бобовище, що на Мукачівщині, розпочалася  дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура», участь в якій прийняли і представники Полянської ОТГ - 8 учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. та два педагоги-наставники.

В перший день змагань команда отаборилась та взяла участь в урочистому відкритті змагань. Цього ж дня прийняла участь в конкурсі з історії "Відун" та змаганнях з топографії , де показали непогані результати, посівши  6 та 8 місця відповідно серед 18 команд учасників.