Новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

Затверджено новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

Документ набуде чинності 1 січня 2021 року. Затвердило його МОЗ наказом від 25.09.2020 № 2205. Санітарний регламент визначає медичні вимоги безпеки (правила і норми) щодо освітнього середовища у всіх типах закладів загальної середньої освіти, а також структурних підрозділах інших юридичних осіб, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти (крім спеціальних закладів освіти) усіх форм власності.

Очевидно, що важливих справ на почату року у вас побільшає. Найперше, що доведеться зробити — перевірити, чи відповідають у вашому закладі освіти вимогам нового санітарного регламенту:

• організація освітнього процесу;
  • організація роботи з технічними засобами навчання;
  • навчальні приміщення, зокрема класи, кабінети інформатики, фізкультурна зала і басейн;
  • приміщення допоміжного та підсобного призначення;
  • санітарних вузлів тощо.

Також регламент визначає норми повітряно-теплового режиму в школі, освітлення приміщень, рівнів шуму та вібрацій, а ще — норми з організації харчування та медичного обслуговування -  ознайомтеся з нормативним документом.

За матеріалами журналу «Практика управління закладом освіти»