Всеукраїнський тиждень права

З 9 по 13 грудня у закладах освіти Полянської сільської ради проходив Всеукраїнський тиждень права. Протягом тижня учні підвищували рівень знань щодо гарантованих Конституцією та законами України  своїх прав у різних сферах життя.

У закладах було проведено  Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлено питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту, а також виховні уроки для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.