Лідер читання-2018

Читання книг викликає у багатьох різні емоції, та у книжкових гурманів відношення до книг особливе… Вони можуть годинами говорити про прочитане, ділитися враженнями, сперечатись. У цьому ще раз переконались  бібліотекарі-організатори конкурсу «Лідер читання-2018» - завідуюча сільською бібліотекою Смирнова Марина Георгіївна та завідуюча шкільною бібліотекою Дем’ян Віра Георгіївна.

Під час проведення Конкурсу, який відбувся 8 лютого в Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, було визначено найактивніших користувачів шкільної та сільської бібліотек за минулий рік. Ними стали учні 4-х класів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Популяризуйте читання та залучайте до читання учнівську молодь (Гаврилюк А.).