Щорічне свято в ПАДІЮНі

Дата: 03.12.2019 10:03

30 листопада 2019 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся щорічний захід, приурочений Дню Збройних сил України, у рамках якого відбулась церемонія нагородження за підсумками конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення». На це свято було запрошено учнів-переможців ІІ (в ОТГ) етапу конкурсу та педагогів, які їх підготували.

Заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Валеріївна Травіна та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Ганна Іванівна Сопкова привітали переможців, нагородили їх дипломами та грошовими винагородами. Ганна Іванівна подякувала діткам за те, що вони зуміли проникнути в суть теми конкурсу, продемонстрували розуміння та осмислення сучасних подій, заглибилися в сутність уроків історії та проаналізували серйозність викликів і завдань, що стоять перед суспільством нині. Педагогам подякувала за пошук та підтримку талановитих діток та особливий внесок у духовне та естетичне виховання учнівської молоді.  Протягом усього свята присутні в залі мали змогу насолодитися виступами танцювальних та вокальних колективів «ПАДІЮНу».   Дякуємо за таке чудове і неперевершене свято!

Гаврилюк А.