Відбірково-тренувальні збори - безцінний досвід для учасників

Дата: 18.02.2020 09:47

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 02.10.2019 № 230 „Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”, рішень оргкомітету та журі „Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад”, з метою поліпшення підготовки переможців ІІІ етапу до участі в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 17 лютого на базі Закарпатського інституту розпочато відбірково-тренувальні збори з 10 навчальних предметів – з української мови і літератури, німецької мови, французької мови, історії, фізики, екології, географії, інформатики, румунської мови і літератури, угорської мови і літератури.

До інституту з’їхалося 107 учнів закладів освіти Закарпаття – переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, серед яких - учениця 11 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пехньо Габрієлла, яка посіла ІІ місце з екології. Вона разом з іншими учасниками обмірковуватиме екологічні проблеми регіонального та глобального масштабів, проводитиме конструктивний аналіз етапів підготовки та оформлення власних проєктів.
Усі учасники відбірково-тренувальних зборів отримають безцінний досвід, бажання здобувати нові знання і впевнено крокувати до перемоги!

За матеріалами сайту ЗІППО