Перемога в зональних змаганнях з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України - 2020 рік»

Дата: 17.02.2020 09:19

15-16 лютого 2020 року в смт. Міжгір’я відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат закладів освіти 2006 року народження та молодші «Шкільна волейбольна ліга України - 2020 рік». У цих змаганнях  взяли участь команди юнаків Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дівчат Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів- переможців змагань у громаді.

Команди закладів освіти Полянської громади  зустрілися з ровесниками-переможцями першого етапу Міжгірського, Воловецького,  Свалявського та Тячівського районів.

Не мали собі рівних серед ровесників юнаки Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів: вони виграли всі ігри і завоювали право виступати у фінальних змаганнях шкільної волейбольної ліги області  у 2020 році, які відбудуться у м. Ужгород в СК «Юність».